Міні акваріум 3 в 1 LED SunSun Aquarium YA-01 Green
Компанія SUNSUN розробила Міні універсальний акваріум 3 в 1 саме для Вас!
Тепер не потрібно до акваріума докуповувати різні фільтри та компресори - все необхідне для життя Вашої рибки вже є в цьому чудовому міні акваріумі! І діодне світло, і фільтр для води, і компресор для повітря.
Розміри акваріума дуже зручні для транспортування та догляду за рибкою - всього 4 літри! Та й помити акваріум не складе особливих труднощів :)
Його легко можна поставити на робочий або дитячий стіл і спостерігати за рибкою в хвилини відпочинку. Живиться вся екосистема (фільтр. світло та компресор) від кабелю USB, що дуже зручно.
Основні переваги:
- Зручні міні розмір акваріума - 4 літри (легко мити і доглядати);
- Живлення від USB-кабелю (мережева зарядка в комплекті);
- 3 в 1 - світло, фільтр для води та компресор повітря вже є в міні екосистемі!
- Зручний злив води знизу акваріума спеціальною трубкою;
- Відмінний сучасний дизайн.
Основні характеристики:
Фірма-виробник: SunSun (Китай)
Матеріал виготовлення (скло): Акрилове скло
Колір акваріума: Зелений
Потужність насоса: 2 Вт
Продуктивність: 200 л/год
Потужність LED-світла: 3 Вт
Об'єм акваріума: 4 літри
Розміри:
Висота: 26,5 см
Товщина: 15 см
Діаметр: 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | акваріум-куля |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 3 л |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Підставка | Так |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 290 мм |
| Ширина акваріума | 150 мм |
| Висота акваріума | 265 мм |
| Стан | Новий |
| Колір виробу | Зелений |
- Ціна: 4 316,40 ₴











