Стерилізатор SunSun CUP-359 для акваріумів та ставків
- Готово до відправки
- Код: SSCUV207
4 079,25 ₴
SunSun CUP-359 - Універсальний пристрій у вигляді фільтра, насоса та стерилізатора.
Багатофункціональна система призначена для використання в декоративних ставках та великих акваріумах об'ємом до 3000 літрів. Забезпечує механічне очищення води, ультрафіолетову стерилізацію та біологічну фільтрацію. При необхідності в систему може монтуватись фонтанна насадка. Вихід води оснащений краном, що дозволяє регулювати вихідний потік. Підходить для використання в морських та прісноводних резервуарах.
Основним завданням системи є повний комплекс очищення води, який гарантує досягнення кристальної прозорості в будь-якій водоймі. Завдяки високій продуктивності помпа з ультрафіолетовим стерилізатором легко прокачує 1000 літрів води на годину, що забезпечує якісну біомеханічну фільтрацію та ультрафіолетове очищення. Крупнопориста губка затримує більшість частинок бруду та суспензії, відсік з цеолітом сприяє зниженню високих концентрацій амонію у воді. Згодом у наповнювачах заселяються корисні бактерії, що нітрифікують, відповідальні за зниження токсичних речовин і розкладання дрібних елементів, завдяки чому вода стає прозорою.Ультрафіолетовий стерилізатор з лампою на 9 Ватт, робить пристрій вкрай ефективним для очищення водоймища від шкідливих бактерій, грибків, водоростей і вірусів. Стерилізатор стане в нагоді у випадках, коли немає можливості використовувати хімічні препарати, антибіотики та інші методи для профілактики або лікування. Особливо добре підходить перед нерестом риб або для профілактики водойми. Випромінювання є абсолютно безпечним для підводних мешканців і ніяк не впливає на склад води.
У комплект до системи йдете телескопічна трубка довжиною 50 см, і 2 фонтанні насадки. Збоку трубки підключається штуцер під шланг розміром 14, 17, 20, 25 та 27 мм. За допомогою довгої трубки не потрібно піднімати насос на додаткову височину. Також за потреби насос може кріпитися за допомогою надійних гумових присосок до стінок.
- Фонтанний насос з комплектом насадок;
- Вбудований стерилізатор та наповнювачі;
- Відсік для цеоліту на 150 мл;
- У комплекті з помпою також 2 фонтанні насадки;
- Довговічна та надійна робота;
- Помпа фіксується за допомогою 4 потужних присосок.
Характеристики
Потужність: 32 Вт
Продуктивність: 2000 л/год
Стерилізатор: 9 Вт
Потужність насоса: 45 Вт
Розмір (ДхШхВ): 350х105х600 мм
Довжина кабелю: 5 м
Для водоймища: до 12000 л
Здатність підняти стовп води на: 2 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Стерилізатор |
| Вид комплектуючого | Лампа |
| Потужність | 32 Вт |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому води | 2 м |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Потужність насоса | 45 Вт |
| Об'єм водойми | 12000 л |
| Продуктивність | 2000 л/год |
- Ціна: 4 079,25 ₴










