


Насос, помпа, голова для акваріума SunSun JP-024
- Готово до відправки
633,60 ₴
Внутрішній насос SunSun JP-024 - це економічний, легкий і зручний в експлуатації внутрішній насос, який може застосовуватися в акваріумістиці в різних цілях.
Може застосовуватися в якості підйомної помпи для сампа з висотою підйому води не вище 1,6 метра.
І може використовуватися як помпа течії з прокачуванням 1200 літрів в годину для акваріумів з необхідністю додаткової циркуляції води.
Голову можна використовувати і в якості фільтра, якщо до неї прикріпити фільтруючий елемент у вигляді губки, асортимент яких ви знайдете у відповідному розділі нашого магазину - "Губки і вкладиші для головок та насосів".
- Зручне кріплення за допомогою потужних присосок.
- Універсальний - підходить для морських, тропічних акваріумів.
- Високоефективна голова для циркуляції води в акваріумах, фонтанах і ставок.
- Безшумна і високопродуктивна голова.
- Відмінне поєднання ціна/якість.
- Відмінний дизайн.
Технічні характеристики:
Продуктивність насоса: 1200 л/год
Споживана потужність: 22 Вт
Робоча напруга: 220-240 В
Для акваріума: до 300 л
Підйом води на: 1,6 м
Можливість регулювання: немає
Розміри: 135х53х107 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Насос |
| Потужність | 22 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 107 мм |
- Ціна: 633,60 ₴



