Насос, помпа для фонтану SunSun HQB-5003
Погружные электронасосы для фонтанов предназначены для обеспечения работы декоративных фонтанных установок в бассейнах и искусственных водоемах. Содержание механических примесей не более 50 г/м³, максимальный размер частиц не более 0.2 мм, показатель рН 6-9.
Условия применения:
- Максимальная температура перекачиваемой жидкости +35 С;
- Максимальный размер твердых частиц, не более 0.2 мм;
- Перекачиваемая жидкость: вода или другие жидкости, сходные по плотности и химической активности;
- Показатель рН 6.5-9.5;
- Общая минерализация воды, не более 1500 г/м³;
Конструктивные характеристики:
- Синхронний двигун, закритої конструкції;
- Статор моноблочний залитий компаундом;
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною;
- Ступінь захисту IP X8;
- Клас ізоляції;
- Частота обертання: 2850 об/хв;
- Напруга живлення 220 В/ 50 Гц;
- Режим роботи-тривалий;
- Обладнаний фільтром для очищення води від механічних домішок;
- Комплектується насадками, які забезпечують різноманітність форм струменя
Характеристики
Напруга: 220 V
Потужність: 150 Вт
Продуктивність: 5500 л/год
Довжина кабелю живлення 10 м
Здатний підняти стовп води: на 5 м
Розмір: 180x100x140 мм
Враховуйте, будь ласка, що для насоса вказані максимальні значення продуктивності та підйому води. Це означає, що при підйомі води на висоту 50% від зазначеного максимального значення, зазначена максимальна продуктивність також падає на 50%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для фонтану |
| Стан | Новий |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 5500 л/год |
| Висота підйому води | 5 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 220 В |
| Вид | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 150 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 170,40 ₴






