Фонтанний насос SunSun HJ-1843
Використовується для подачі води на водяні гірки, фонтани, ставкові фільтри, стерилізатори, а також для простої циркуляції води.
Універсальний та економічний у використанні. Покращений дизайн мотора та вдосконалена технологія виробництва магнітного ротора забезпечують тиху, енергозберігаючу роботу помпи і водночас високу продуктивність та надійність при порівняно невеликих розмірах.
Фонтанний насос SunSun HJ-1843 прикрашає ставок і збагачує воду киснем. У комплект насоса входить телескопічна трубка та фонтанні насадки.
Конструкція насоса для фонтану SunSun HJ-1843 включає два регулювання:
- Регулювання напору: можливість зменшити/збільшити напір води
- Y-адаптер з регулюванням потоку: можливість розподілити потік води на уф-стерилізатор/фільтр, або направити весь потік води до фонтану.
Фонтанний насос повинен бути оптимально підібраний під обсяг ставкового фільтра. Будь-яка невідповідність швидкості потоку призведе до неправильної роботи ставкового фільтра. Більше того, Ви повинні взяти до уваги циркуляційний цикл ставкової води з урахуванням пропускної спроможності ставкового фільтра.
Ідеальний цикл циркуляції залежить від різних факторів: популяції риб, водних рослин, кількості сонячного світла або бажаної чистоти води.
Переваги:
відмінне співвідношення ціна-якість
може використовуватися як у прісній, так і в морській воді
є можливість регулювання тиску води
елементи та деталі помпи виготовлені з якісних та надійних матеріалів
компактний розмір
Очищення ставкових насосів:
Для того, щоб забезпечити належне функціонування ставкового насоса необхідно регулярно проводити очищення його рухомих елементів від слизу, бруду та дрібного каміння.
Характеристики
Продуктивність: 1800 л/год
Потужність: 40 Вт
Підйом води: 2,5 м
Кількість насадок: 5 шт.
Довжина кабелю: 10 м
Розміри: 160х110х110 мм
Врахуйте, будь ласка, що для насоса вказані максимальні значення продуктивності та підйому води. Це означає, що при підйомі води на висоту 50% від зазначеного максимального значення вказана максимальна продуктивність також падає на 50%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 1800 л/год |
| Висота підйому води | 2.5 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Призначення | Універсальне |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 110 мм |
| Основні атрибути | |
| Напруга | 220 В |
| Вид | Насос |
| Потужність | 40 Вт |
- Ціна: 2 476,35 ₴





