Традиційний скляний акваріум у формі келиха з білою ніжкою, об'ємом 4 літра
Акваріум ідеально підходить для вмісту рибок, креветок та земноводних. Чудово підходить для утримання водних рослин і в якості оригінального прикраси вашої квартири або кабінету, а також у якості подарунка. У такому акваріумі можна помістити трохи ґрунту, посадити штучну чи натуральну рослину, помістити невеличку декорацію.
Акваріум виготовлений з високоякісного скла, яке характеризується міцністю і міцністю. Ідеально підходить для початківців акваріумів, дітей або для невеликих приміщень, де неможливо побудувати великий акваріум. Також чудово заповнити порожнечу офісної стільниці, приносячи вам впродовж напруженого робочого дня спокій, душевний спокій і спокій.
Характерики:
Об' єм: 4 л
Висота: 250 мм
Діаметр: 200 мм
Доставка службами Новая Почта, Justin и Деливери в будь-який регіон України. Возможен самовывоз.
Ця модель акваріуму, щоб транспортувати його вантажоперевозками, упаковується додатково в пенопластовий коробок і гофрояльник (додатковий засіб для перевезення вантажоперевезень).Безплатна послуга).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Акваріум |
| Товщина стінок | 3 мм |
| Матеріал виготовлення | Силікатне скло |
| Вигляд акваріума | акваріум-куля |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 4 л |
| Діаметр акваріума | 200 мм |
| Висота акваріума | 250 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 223,10 ₴



