Внутрішній фільтр для акваріума ViaAqua VA-901
- Готово до відправки
1 684,35 ₴
ViaAqua VA-901 - Внутрішній панельний фільтр з біохімічним очищенням
ViaAqua VA-901 - внутрішній біофільтр для очищення води в акваріумах об'ємом 100-180 літрів.
У комплекті з керамікою та вугіллям. Оснащений відсіком для терморегулятора. Завдяки плоскій формі не займає багато місця в акваріумі (призначений для встановлення на задньому або боковому склі). Завдяки 3-ступінчастій фільтрації - механічній, біологічній та хімічній забезпечується кристалічна чистота води. Дозволяє застосовувати різні типи наповнювачів за рахунок великого об'єму фільтра. Забезпечує безшумну та надійну роботу. Простий встановлення та обслуговування.
Догляд за фільтром:
У міру забруднення (залежно від розміру акваріума, кількості, розмірів та видових особливостей риб) необхідно очищати наповнювач фільтра. Цю процедуру бажано поєднувати з іншими роботами з догляду за акваріумом.
Примітка:
Не можна використовувати при митті фільтра наповнювачів мило та інші миючі засоби. Конструкція фільтра не допускає без води.
- Компактний, інноваційний дизайн;
- Призначений для очищення води в акваріумах;
- Обладнаний відсіком для терморегулятора;
- Дає можливість застосовувати різні типи наповнювачів;
- Підтримує хорошу якість води у вашому акваріумі;
- Простий в установці та обслуговуванні.
Характеристики
Потужність: 10 Вт
Продуктивність: 600 л/год
Регулювання: Ні
Для акваріума: на 100-180 л
Розмір (ДхШхВ): 215х200х60 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViaAqua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 10 Вт |
| Об'єм акваріума | 180 л |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція збагачення води киснем | Так |
| Способи очищення води | Механічний, Біологічний, Хімічний |
- Ціна: 1 684,35 ₴



